Electrician intretinere echipamente

Job expirat

Posturi disponibile
1
Domeniu
Inginerie / Tehnologie
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Gherla
Giurgiu
Gura Humorului
Hunedoara
Iasi
Tara
ROMANIA
Valabilitate
14-09-2008 : 20-09-2008
0
Numar de aplicatii
2

Responsabilitati

Cerinte

Experienta in mentenanta/service sisteme/instalatii curenti slabi (TVCI, Control Acces, Antiefractie, Detectie Incendiu).

Descrierea firmei

Compania ofera servicii de mentenanta pentru sisteme de control acces, detectie incendii, TVCi cat si servicii tip facility management (mentenanta sisteme instalate pe cladiri: instalatii electrice, alimentare cu apa, sanitare, HVAC, sistemele tip curenti slabi, reparatii zugrveli) si alte tipuri de servicii necesare functionarii la parametrii a cladirii.

Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro

Gaseste toate anunturile pentru meseria Electrician intretinere