ELECTRICIAN INTRETINERE CLADIRI (BUCURESTI)

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

AMAKRON – companie de Recrutare – recrutam pentru partenerul nostru TEHNICIENI MENTENANTA pentru interventie si service:

Responsabilitati:

• Supraveghere, operare si executarea unor operatii de intretinere primara a echipamentelor din dotarea unei cladiri office,
• Intretinere instalatii electrice,
• Diverse lucrari de reparatii in instalatii electrice

CERINTE

• Experienta min 2 ani si calificare in domeniu
• Autorizatie ANRE gr.IIB - constituie avantaj
• Permis de conducere cat B - constituie avantaj
• Cunostinte de interactiune cu BMS si interfete digitale echipamente - constituie avantaj
• Disponibilitatea de lucru in ture, inclusiv de noapte

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant, negociabil in functie de experienta;
• Program de lucru avantajos;
• Decontare transport.

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Puteti aplica aici, dar ne gasiti si pe site-ul nostru www.amakron.com unde va puteti inregistra CV-ul in baza de date sau ne puteti contacta la telefon: 0268.420.820. Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.