DIRECTOR ECONOMIC

SC M TOBACCO PRODUCTION AND TRADING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmirea salariilor
-organizeaza si coordoneaza contabilitatea operatiilor de capital,contabilitatea stocurilor,contabilitatea cheltuielilor,veniturilor si rezultatelor in conformitate ci legislatia in vigoare
-pregateste si pune la dispozitia conducerii rapoartele solicitate
-intocmeste si depune la ANAF declaratiile fiscale
-efectuarea procesului de inchidere lunara a contabilitatii si respectarea calendarului de raportare aprobat
-reprezentarea societatii la diverse controale ale institutiilor statului

CERINTE

-atestat expert contabil
-legislatia financiar-contabila
-cunostine financiar-contabil
-studii superioare in domeniul economic
-cunostine operare PC,WINDOWS,MICROSOFT EXCEL
-cunostinte avansate de limba englreza
-abilitati bune de comunicare
-acuratete,rapiditate,orientare spre dezvoltare,tenacitate,atentie distributiva
-cunostinte solide privind legislatia salarizarii
-expert contabil in domeniul productiei

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

Firma producatoare de tuburi goale de tigarete prevazute cu filtru