CONDUCATOR AUTO TRANSPORT MARFA/PERSOANE

SC AVICOLA BUCURESTI SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asista la incarcarea si descarcarea marfurilor transportate;
- pe parcursul transportului asigura securitatea persoanelor sau marfurilor astfel incat sa se preintampine accidentarea persoanelor sau deplasarea marfurilor, degradarea, distrugerea sau producerea unor evenimente rutiere;
- intocmeste necesarul de aprovizionare cu piese de schimb, materiale, anvelope, combustibil;
- comunica imediat telefonic coordonatorului de transport orice eveniment de circulatie in care este implicat el sau autovehiculul;
- participa la efectuarea reparatiilor din cadrul atelierului propriu alaturi de mecanic (pentru mijlocul de transport pe care este titular);
- gestionează judicios cantitatea de combustibil alimentată şi semnalează şefului de coloană orice creştere a consumului normat,

CERINTE

Persoana care sa fie capabila :
- sa pregăteasca autovehiculul în vederea efectuării transportului şi de a asigura întreţinerea zilnică a acestuia;
- sa efectueze ruta pe care a fost distribuit in timpul calculat de şeful ierarhic;
- sa onoreze toate comenzile alocate in ziua de lucru;
- sa pastreze mijlocului de transport in stare buna de funcţionare;
- sa depisteze in timp util orice defectiune apărută la mijlocul de transport si sa o remedieze in cel mai scurt timp;

BENEFICII OFERITE

Telefon de serviciu;
Tichete de masa;

S.C. Avicola Bucuresti - societate cu renume pe piata aviculturii romanesti, producator de puicute o zi Lohmann Brown si in varsta de 16 saptamani.
Este un important furnizor de oua consum pe piata romaneasca.