ASISTENT VANZARI

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care activeaza in domeniul comertului cu aparatura electronica si electrocasnica. Pentru sediile lor din Tirgu Mures si Giurgiu cautam asistenti vanzari.

Responsabilitati:
- oferire de informatii clientilor;
- prezentarea produselor;
- verificarea rafturilor si aprovizionarea cu marfuri.

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- cunostinte operare PC;
- experienta in campul muncii de minim 6 luni.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.