Asistent manager

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea si directionarea apelurilor telefonice;
- Asistarea managerului de proiect in probleme de coordonare;
- Primirea si transmiterea corespondentei prin posta, fax, e-mail ;
- Coordonarea activitatii de protocol din cadrul firmei ;
- Redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice,
- Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de superiori.

CERINTE

Pentru clientul nostru, o importanta societate italiana prezenta si in Romania, care opereaza in sectorul constructiilor de infrastructura, cautam o persoana pentru postul de ASISTENT MANAGER. Punctul de lucru se afla in GIURGIU.

Cerinte :
- Experienta anterioara relevanta pe o pozitie de asistent manager;
- Cunostinte de limba italiana la nivel avansat – obligatoriu;
- Persoana responsabila, serioasa, capabila sa stabileasca prioritatile;
- Capacitate buna de comunicare si relationare ;
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca ;
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp ;
- Capacitate de a respecta termene limita.

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca, pachet salarial motivant ;
- Posibilitatea de a lucra intr-o societate importanta, alaturi de profesionisti.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.