Agent vanzari ingrasaminte chimice pentru zonele OLT, BUZAU, GIURGIU/TELEORMAN

S.C. AZOCHIM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor firmei
- marirea portofoliului de clienti
- pastrarea relatiilor cu clientii
- preluarea comenzilor, gestionarea acestora

CERINTE

- studii superioare (de preferat inginer agronom)
- initiativa si implicare activa
- perseverenta in prospectare
- personalitate puternica, ambitioasa, focusata pe performante
- disponibilitate program flexibil - in functie de clienti si activitatea din zona arondata
- capacitatea de a intretine un portofoliu si de a-l dezvolta in permanenta
- inclinatii spre intocmirea de analize si capacitatea de a actiona in consecinta, pe baza lor
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si comisioane din vanzari

Societatea noastra are sediul in comuna Calugareni, judetul Giurgiu, pe DN 5 ce leaga orasul Giurgiu de municipiul Bucuresti si suntem principalul distribuitor de igrasaminte chimice al SC AZOMURES SA pe zona S si S-E a tarii.
www. azochim.ro