Recrutare 3 octombrie: Zugravi în Germania de la 1400 net/lună + cazare gratuită, contract nedeterminat direct in Germania, tarif de mediere zero, comision zero!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU SE PERCEP TAXE SI COMISIOANE!

Cautam ZUGRAVI sau muncitori în constructii cu experinta in zugraveli interioare/exterioare + tapet pentru o firma din Germania!

BENEFICII:
- Contract de munca pe perioada NEDETERMINATA, direct cu firma germana, in Germania
- Salarizare: de la 1350 - 1400 Euro NET/luna + ore suplimentare platite partial
*Contractul individual de munca se semneaza la un numar de 160 ore de munca/luna
- Cazare asigurata GRATUIT din partea angajatorului german
- Asigurare medicala
- Dreptul la alocatie pentru copii minori
- Dreptul la o locuinta proprie in Germania

AVANTAJE:
- NU este necesara calificarea
- Disponibilitatea cu masina proprie constituie un avantaj personal
- NU percepem niciun fel de taxe/comisioane sau tarif de mediere !!!

CERINTE

CERINTE:
- Limba germana MINIM nivel A2 (începator spre mediu) OBLIGATORIU
- Experienta ca zugrav
- Disponibilitate rapida de plecare
- Seriozitate si flexibilitate la locul de munca

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.