Zugravi în Frankfurt, Germania, cu 10,35 Euro brut/oră+30 Euro net diurnă/zi, comision 0!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm zugravi cu experienţă şi calificare în domeniu, pentru o firmă de prestigiu din Germania, direct angajatoare.
CONDIŢIILE OFERITE DE CĂTRE ANGAJATORUL GERMAN:
- contract de muncă nedeterminat cu drepturi depline în Germania
- salarizare: 10,35 Euro brut/oră
- diurnă: 30 Euro net/zi lucrătoare
- cazare asigurată (contra-cost). Beneficiarul trebuie să îşi asume plata cazării doar în week-end!
- asigurare medicală.
Cei interesaţi pot trimite CV-uri ataşate pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com
sau ne pot contacta chiar acum la unul din nr de telefon: 0754059286 sau 0749044785

CERINTE

CERINŢE:
- cunoaşterea limbii germane la nivel mediu conversaţional (A2)
- experienţă/calificare în domeniu
- flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.