Zugrav

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

O importanta companie din Germania cauta zugravi cu experienta.

Responsabilitati:
- tratarea peretilor, a tavanelor, a podelelor si a fatadelor cladirilor
- renovarea si modernizarea cladirilor noi
- design interior cu diferite tehnici de zugravit, dar si cu tapet
- termoizolarea externa a cladirilor

CERINTE

- experienta in domeniu
- diploma de calificare
- detinerea permisului de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- Venitul este cuprins intre 1664 - 1929 euro / net / luna
- Cazarea este oferita de catre angajator
- Program de lucru 40h / sapt

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.