zidari , -GERMANIA

OFFICE INTERIM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se lucreaza in constructii pe posturile de zidar / .
Program de lucru 10ore/zi, 6 zile saptamana.

CERINTE

Se accepta barbati cu varsta pana in 30-57 de ani, cu sau fara experienta in domeniu, nu se cer cunostinte de limba germana.Durata contractului minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

Salar 1400 euro/luna net. masa nu este asigurata. cazarea este asigurata de catre angajator.telefon 0742825080

Identificarea unui loc de munca reprezinta punctul de plecare al fiecarui candidat in dezvoltarea sa profesionala, avand posibilitatea exercitarii meseriei in cadrul unor companii de renume pe plan local sau international. Chiar daca activezi sau cauti un loc de munca in strainatate in domenii precum: agricultura, constructii, macelarie, fabrici, logistica, hotelier, medicina si confectii metalice trimite CV –ul tau si consultantii nostri te vor indruma catre angajatorul potrivit.