Vopsitori auto- Germania fara comision

Job Services H&R

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vopsitor Auto - Germania
Cerinte:
-Calificare profesionala
-Limba germana B1 - obligatoriu
-Experienta minim 3 ani
Salarizare : 1500 €/170 ore + cazare asigurata
Vopsitorul Auto se ocupa in principal cu stabilirea lucrarilor de vopsire a autovehiculelor, pregatirea caroseriei, suprafetelor si a materialelor in vederea vopsirii, executarea lucrarilor de vopsire, executarea lucrarilor de retusare a suprafetelor vopsite, precum si cu aplicarea tratamentelor speciale ulterioare procesului de vopsire.
Asteptam cv-urile pe hr@jobshr.ro

CERINTE

Firma acreditata si autorizata de ITM in vederea selectiei si plasarii de forta de munca in tara si strainatate, asigura partenerilor si clientilor acesteia servicii profesioniste de consultanta in domeniul resurselor umane si nu numai.