Vopsitori auto cu limba germană, în Germania! 1500 Euro NET/lună+cazare gratis! Contract nedeterminat, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm vopsitori auto cu experienţă şi calificare în domeniu, interesaţi de un contract de muncă pe termen lung în Germania!
NU PERCEPEM COMISION!
FĂRĂ TAXE PENTRU MEDIERE!
Locuri disponibile imediat!

CONDIŢII OFERITE:
- contract de muncă legal pe durată nedeterminată + drepturi depline în Germania
- salariu: 1500 Euro NET/lună
- posibilitatea de efectuare a orelor suplimentare
- cazare gratuită!
- asigurare medicală.
Cei interesaţi pot trimite CV-uri la adresa noastră de e-mail:
personal.interavant@yahoo.com
Mai multe detalii la unul din nr de telefon: 0754059286; 0749044785 sau 0355/429260.
Suntem la dispoziţia dumneavoastră în fiecare zi de luni - vineri!

CERINTE

Se cere:
- limba germană nivel mediu conversaţional (B1)
- experienţă în domeniu (minim 3 ani)
- calificare
- seriozitate şi disponibilitate imediată pentru plecare!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.