Vopsitori auto cu lb germană sau sârbă! 12 Euro brut/oră, fără comision! Contract de muncă legal în Germania!!!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locuri disponibile urgent pentru VOPSITORI AUTO în Germania!!!

Fără taxe de mediere sau alte costuri suplimentare!
NU se percepe nici un fel de comision!

Recrutăm urgent vopsitori auto cu experienţă în domeniu pentru o firmă angajatoare de prestigiu din Germania.

Beneficii:
- contract de muncă legal pe termen nedeterminat + drepturi depline în Germania
- salariu: 12 Euro brut/oră + bani pentru transportul de la cazare la locul de muncă
- cazare asigurată contra-cost
- asigurare medicală.

Aşteptăm CV-urile dvs pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

Mai multe informaţii se pot obţine la unul din nr de telefon: 0749044785, 0754059286 sau 0753335155.

CERINTE

Cerinţe obligatorii:
- limba germană sau limba sârbă – nivel mediu de conversaţie
- experienţă în domeniu
- calificarea reprezintă avantaj!
- disponibilitatea de plecare cu maşina personală constituie avantaj propriu!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.