Urgent soferi pentru firma DHL din Germania !

Abroad Jobs & Trading

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va rugam sa cititi integral detaliile ofertei de munca inainte de a aplica!

Cautam urgent soferi profesionisti (C+E) pentru Germania. Candidatii ideali trebuie sa detina experienta indelungata in acest domeniu.
Se cere experienta si cunostinte de limba germana la nivel de intelegere si minima exprimare.

Candidatul trebuie sa locuiasca in Germania o perioada de 2 saptamani pe banii dansului, pana la obtinerea permisului de munca. In aceasta perioada va sta alaturi de colegii romani pentru invatarea traseului, fara sa munceasca si sa fie platit pentru asta.

Regiunea: Dortmund

Perioada: 1 an cu posibilitate de prelungire a contractului

Activitate: incarcarea si descarcarea marfii precum si transportarea acesteia catre destinatie.

Program: de zi sau noapte conform programului stabilit de angajator

Salariul: 1500 de Euro/luna

Cazare: oferita contra cost, aproximativ 200-250 de euro/luna

Hrana: in sarcina angajatului

Posturi disponibile: 2

Cautam persoana rezistenta la program prelungit, determinate si dinamice. Incurajam lucrul in echipa, punctualitatea si spiritul de initiativa. Este obligtorie cunoasterea limbii germane la nivel de intelegere si minima exprimare!

Suntem aproape de nevoile dumneavostra si dezvoltam o relatie bazata pe sinceritate, incredere, transparenta, profesionalism, din partea ambelor parti.

TARIFUL DE MEDIERE SE ACHITA DIN SALARIU !

Va asteptam candidatura!

CERINTE

- cunostinte minime de limba germana
- experienta in domeniul transporturilior
- seriozitate si punctualitate

Suntem o agentie de plasarea foartei de munca in strainatate. Detin peste 5 ani experienta in domeniul plasarii fortei de munca. Putem sa plasam cus ucces de la muncitori necalificati,pana la medici si ingineri. Suntem interesati doar de candiati vorbitori de limba germana.
Nu percepem tarife pentru dosar sau procesarea datelor, iar tariful de mediere se retine din salariu !