URGENT Medici Specialisti/Rezidenti pentru Germania

SHR International GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti medic specialist sau rezident, doriti sa lucrati in Germania?
Este obligatoriu cunoasterea limbii germane la nivel de cel putin B1 sau B2 conform certificatului Goethe.

CERINTE

Pentru clienţii noştri, clinici, spitale, policlinici, precum şi cabinete din domeniul public şi privat din Germania, căutăm medici:

- Neurologie
- Pediatrie
- Chirurgie generala
- Chirurgie plastica
- Obstretica si ginecologie
- Medicina interna
- Medicina de familie
- Recuperare medicala
- Ortopedie
- Psihiatrie adulti
- Psihiatrie pediatrica
- Cardiologie
- Urologie
- Nefrologie
- Pneumologie
- Oncologie
- Oftalmologie
- Reumatologie
- Geriatrie
- Radiologie
- Anatomie patologicã
- Dermatologie
- Gastroenterologie
- ATI

BENEFICII OFERITE

NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI

- Asistenta gratuita pe toata durata demersurilor administrative.
- Obtinerea Deutsche Approbation, Deutsche Facharztanerkennung dupa caz;
- Transportul si cazarea asigurate pe durata interviului;
- Contract pe perioada nelimitata;
- Salariu 4200 - 7000 euro brut;

Persoanele interesate sunt invitate sa ne contacteze via Myjob sau pe
e-mail: as@shr-international.de

SHR International GmbH este o companie de recrutare personal din Germania cu sediul in Berlin. Are ca obiect de activitate selectia si plasarea fortei de munca in domeniul medical.