Urgent in aceasta saptamana: Muncitori la un depozit de marfa in Germania! Contract legal, fara comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM TAXE DE MEDIERE!
FĂRĂ COMISION!
PLECĂRI PE CONT PROPRIU!
Locurile sunt deja active şi disponibile începând cu această săptămână!

Recrutăm urgent stivuitorişti sau muncitori cu experienţă pe stivuitor electric pentru un depozit de marfă din Germania, zona Baden-Wurttemberg.
Se lucrează în 2 schimburi de luni - vineri.
Contract de muncă legal (durată nedeterminată) cu drepturi depline în Germania!
Salariu: 10 Euro brut/oră
Cazare asigurată contra-cost
Asigurare medicală
Dreptul la alocaţie pentru copii minori/studenţi!

Persoanele interesate de acest job ne pot trimite CV-uri pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com
Pentru mai multe detalii, vă stăm la dispoziţie la unul din nr de telefon: 0754059286; 0753335155; 0749044785 sau 0355/429260.

CERINTE

Se cere:
- limba germană nivel mediu conversaţional
- experienţă pe stivuitor sau motostivuitor
- disponibilitate de plecare cu maşina proprie!
- îndemânare, seriozitate şi flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.