Turnator (in) plastic / cauciuc

ISU Personaldienstleistung GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucreaza in turnarea in plastic / cauciuc prin metode traditionale sau prin injectie.

CERINTE

Candidatul ideal aduce cu sine o buna experienta in domeniul turnarii in plastic / cauciuc, este o persoana dinamica, responsabila si serioasa.
Experienta in turnat in plastic/cauciuc in domeniul industrial reprezinta un necesar.
Cunoasterea limbii germane la nivel minim sau a limbii engleze la nivel mediu reprezinta un necesar.
Dorinta de a invata limba germana reprezinta o necesitate pe termen mediu/lung.

BENEFICII OFERITE

Avantaje
-Se ofera salariu in functie de calificare / experienta.
-Se garanteaza asigurarile sociale.
-Se ofera sprijin in rezolvarea aspectelor legale si in gasirea locuintei.

ISU Personaldienstleistungen GmbH este o firma din sud-vestul Germaniei, cu experienta de peste 26 de ani. Avem aproximativ 2.400 de angajati in 21 de orase si facem parte din TOP 40 agentii de locuri de munca din Germania.

Sud-vestul Germaniei are multe de oferit, in special locuri de munca atractive pentru personal calificat in industrie, mestesuguri si ingrijire. De aceea va cautam pentru cea mai de succes regiune a Germaniei. Fiti in avantaj si gasiti-va noul loc de munca prin ISU.