TUBULATOR NAVAL (PIPE FITTER) ȘANTIER NAVAL GERMANIA

MARINA CREWING AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alte informaţii
MARINA CREWING AGENCY in calitate de reprezentant legal si autorizat recruteaza candidati pentru functia de Pipe Fitter in urmatoarele conditii contractuale:
- Contracte de aprox 6 luni / 2 luni concediu;
- bilet de avion dus/intors platit de angajator;
-asigurare de sanatate si de viata;
-continuitate a contractelor;

CERINTE

- cunostințe si experienta maritima sau santier naval in domeniu
- calificare si certificare in domeniu
- engleza la nivel mediu conversational si tehnic
- clinic sănătos si apt de munca (fara boli cronice, afectiuni fizice sau neuropsihice; claustrofobie; daltonism; discromatopsie; etc.)

BENEFICII OFERITE

Beneficii
De asemenea, pe intreaga perioada a contractului va sunt asigurate si suportate de catre angajator:
-cazarea;
-masa;
-echipamentul.

Marina Crewing Agency is an International Recruiting Agency from Romania,
offer skilled ratings experienced professional officers, excellent masters and chief engineers with full documents and international certificates (STCW,IMO)
All english speakers, authorised by the Romanian Ministry of Transport