Transatori-Germania

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Transatori de porc la banda industriala-Germania

CERINTE

-EXPERIENTA IN ABATOARE MINIM 2 ANI, CA TRANSATOR DE PORC LA BANDA INDUSTRIALA
-CALIFICARE (diploma/certificat)

BENEFICII OFERITE

-salariul intre 1500-2000 euro net/luna
-program:6 zile/saptamana, 8-12 ore/zi
-cazare asigurata gratuit de angajator in apartamente de 3-4 camere
-echipamente de protectie si scule (cutite, masat, sort de zale, manusi de zale, etc.)
-transport pana in Germania asigurat gratuit de catre angajator
-transport de la cazare la locul de munca asigurat gratuit de catre angajator
-mancare asigurata contra cost în cantina uzinala,la un pret accesibil
Acte necesare inscriere:
-CV in limba engleza
-fotografie corp intreg
-diploma
Costuri:
Taxa= 200 euro, catre agentia noastra, care se achita astfel:
La depunerea actelor, achita 100 de euro,iar restul de 100 euro se achita dupa proba de lucru,numai daca se ia proba.
Daca nu se ia proba,atunci se restituie integral suma platita initial.

Contractul-pe perioada nedeterminata,se incheie in Romania si plecati ca detasat in Germania.

Plecarile sunt in jur de 3 saptamani dupa ce s-a luat proba.