Transatori de porc la banda industriala-Germania

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam persoane care au mai lucrat in abatoare la banda industriala la transarea carnii de porc.

Acte necesare inscriere:
-CV in limba romana
-fotografie corp intreg
-diploma

Costuri:
- 40 RON, taxa de procesare dosar
- 200 Euro, taxa de mediere (se achita in momentul semnarii contractului de munca)

Actele se pot depune personal la sediul agentiei noastre sau in plic prin posta la adresa: Brasov,B-dul Eroilor nr.3A,Intrarea C, Birou M3, Cod Postal 500.007, jud.Brasov(Centrul de Afaceri Cristiana ).
Luni-Vineri, orele 10-18
Tel.0268420942,0727776030,0740216246
Email:job@acs-europe.ro

CERINTE

-EXPERIENTA IN ABATOARE MINIM 2 ANI, CA TRANSATOR DE PORC LA BANDA INDUSTRIALA

BENEFICII OFERITE

-salariul intre 1500-2000 euro net/luna
-program:6 zile/saptamana, 8-12 ore/zi
-cazare asigurata gratuit de angajator in apartamente de 3-4 camere
-echipamente de protectie si scule (cutite, masat, sort de zale, manusi de zale, etc.)
-transport pana in Germania asigurat gratuit de catre angajator
-transport de la cazare la locul de munca asigurat gratuit de catre angajator
-mancare asigurata contra cost în cantina uzinala,la un pret accesibil

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate