tinichigiu auto - Germania

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRAINS CONSULTING recruteaza URGENT personal calificat si cu experienta pentru angajatori germani:

Tinichigiu auto – Germania

Numar pozitii vacante: 25
Locatii: zona Baden´-Wurttemberg. In jurul oraselor Stuttgart, Augsburg, Ulm, Friedrichshafen
Full time, Nr. Ore de munca/saptamana: 40

Se lucreaza in principal in mentenanta, reparatii curente, in interiorul cladirilor.

CERINTE

CERINTE:

-experienta de cel putin 2 ai in domeniu
-diploma de absolvire a unor cursuri de calificare
-lucrul in echipa si pe cont propriu
-Sudura Mig Mag (nu este obligator cu diploma)
-Sudura in puncte
-Cunostinte in reparatii caroserii auto
-limba germana: nivel conversational (A2 )
-disponibilitatea de a lucra in strainatate

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, in Germania
- salariu: 1300 Euro si 1500 Euro NET / luna
- plata orelor suplimentare
- cazare asigurata GRATUIT de catre angajator
- asigurare medicala.

Trnsportul RO – Germania este platit de catre angajat. Masina proprie constitue un avantaj!
Concediu anual: 20 zile
Asigurare medicala platita de catre Angajator
ATENTIE!!! Se va sustine un interviu in limba germana cu reprezentantii firmei angajatoare in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului.

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.