Tinichigii auto in Germania 1300 Euro NET + cazare

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie serioasa de recrutare, are nevoie de tinichigii auto pentru o firma din Germania, dispusi sa lucreze pe un contract de munca pe perioada nedeterminata, incepand din 11 IANUARIE 2016.
CERINTE:
- lb germana nivel A2 (spre mediu) conversational
- experienta in domeniu
- cunostinte sudura in tabla si aluminiu
- disponibilitatea cu masina personala reprezinta un avantaj propriu !!!
BENEFICII:
- contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german
- salarizare: 1300 Euro NET/luna
- cazare asigurata din partea firmei germane
- asigurare medicala platita de catre angajatorul german
TARIF DE MEDIERE ZERO LA PLECARE!
Locurile sunt disponibile pentru data de 11 IANUARIE 2016!

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.