Tehnician mecatronist

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un important client important din Germania suntem in cautare de tehnicieni mecatronisti dornici de a-si pune in valoare cunostintele in domeniu.

Responsabilitati:
- efectuarea de operatiuni de mentenanta asupra masinilor clientilor
- efectuarea de reparatii asupra masinilor clientilor (multi marca)
- efectuarea diferitelor operatiuni tehnice

CERINTE

- cunoasterea limbii germane la nivel mediu
- detinerea unei diplome in domeniul auto

BENEFICII OFERITE

Venit: 1200 euro / net / luna.
Program de lucru: 40 de ore pe saptamana.
Se lucreaza in intervalul orar: 07:30 - 15:45.
Orele suplimentare se platesc cu 125%.
Angajatorul asigura transportul intre domiciliu si locul de munca.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.