TEHNICIAN MANIPULARE CATALIZATORI

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie germana activa pe piata de peste 30 ani si specializata in manipularea catalizatorilor cauta tehnicieni manipulare catalizatori.

Responsabilitati:
-curatarea catalizatorilor in containere speciale utilizand aspiratoare de mare putere
-utilizarea stivuitoarelor pentru mutarea catalizatorilor

CERINTE

-experienta anterioara in domeniu in special in rafinarii
-experienta de munca in medii toxice
-detinerea unei autorizatii de stivuitorist
-detinerea permisului de conducere categoria B
-cunoasterea limbii Germane sau Engleze la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

-angajatorul asigura costurile transportului de la locatia cazarii la locul de munca
-se ofera zilnic alocatie de masa in valoare de 24 Euro net
-program de munca Luni-Vineri 10 ore/zi
-orele suplimentare se platesc cu 25%

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.