Tehnician instalari,asistenta si interventii pentru retele DSL

Provorbas Cleaning SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

CERINTE

Limba germana nivel avansat

Experienta anterioara in domeniul IT/HelpDesk

Cunostinte pachet MS office(Word,Excel,Powerpoint)

Adaptabilitate si atentie la detalii

Permis cat. B

BENEFICII OFERITE

Oferim training gratuit de specialitate ce se va desfasura in Germania. In aceasta perioada toate cheltuielile sunt suportate de catre societatea nostra (masina de serviciu,transport,cazare)
Pachet salarial foarte atractiv
Contract de munca timp nederminat
Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-un mediu dinamic alaturi de o echipa tanara si determinata

DESCRIEREA FIRMEI

Flexibilitate

Firma se adapteaza la nevoile clientului, prestarea serviciilor se va structura impreuna cu clientul.

Calitate- experienta in domeniul ne permite sa folosim cele mai bune practici

Seriozitate- respectul clientului este elementul de baza al societatii.