Tehnician-Electric

acrobat Gmbh

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM NICI UN FEL DE COMISION!!
"acrobat-personaldienstleistungen" http://www.acrobat-personal.de/ din Germania este o agentie de recrutare, specializata in recrutare de personal calificat si necalificat catre societati de prestigiu din Germania, iar serviciile noastre sunt complet gratuite!
Recrutam Tehnicieni-Elektrici (m/f).

Descriere oferta de lucru :
Cautam pentru clientul nostru in zona Baden-Baden mai multii Tehnicieni-Electrici (m/f) K-16512.

SARCINILE :
- Instalarea semnelo de circulatie, semafoare mobile, panouri de informare, etc

CERINTE

CERINTELE :
- Formare ca Technician Electric / Electroinstalator, Lacatus mecanic sau formare asemanatoare;
- Experienta in manevrarea unui camion cu macara hidraulica si remorca;
- Pregatit de a face mai multe luni delegati;
- Aptitudini organizatorice, fiabilitate si bune lucrator in echipa;
- Permis de conducere cat. (B, CE);
- Limba Germana nivel Conversational (B1-B2)

BENEFICII OFERITE

OFERIM :
-Plati convenabile si peste tarif dupa calificare si experienta;
-Aproximativ 150-160 ore/luna;
-Posibilitatea de lucru pe lunga durata;
-Banii de Concediu si de Craciun dupa perioada de proba (6luni);
-Banii de naveta si/sau banii pentru mancare;
-Echipa prietenoasa, consiliere permanenta din partea echipei noastre;

- Contract de munca stabil in Germania cu angajator german si plata asigurarilor sociale;
-Consiliere in cautarea cazarii;
Clientul nostru ofera o lucrare variat într-o echipă dedicată și motivată. Oferta este planificat pe termen lung și se ocupa prin Angajare directă la Angajator.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare.