Tehnician chimist

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta cu 8000 de angajati si 80 de filiale din Germania, se cauta 5 Tehnicieni chimisti.

Conditii salariale: 1377 Euro/luna Net
Nr. ore lucratoare: 40 ore/saptamana + posibilitate de a efectua ore suplimentare
Program de lucru: se lucreaza in 3 ture
-06:00AM-14:00PM
-14:00PM-22:00PM
-22:00-06:00AM

Responsabilitati:
-operarea si controlarea instalatiilor din fabrica
-recunoasterea si eliminarea neregulilor
-prelevarea diferitelor probe si analiza acestora
-documentarea parametrilor de operare

CERINTE

-experienta de 2-3 ani pe o pozitie similara
-cunoasterea limbii germane la un nivel conversational
-detinerea unei diplome in domeniu (Tehnician chimist)
-detinerea unei autorizatii de stivuitorist

BENEFICII OFERITE

-venit lunar net 1377 Euro
-exista posibilitatea de a lucra ore suplimentare (orele suplimentare sunt platite cu + 25%)
-masa asigurata de catre angajator

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.