Targ de joburi constructii

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa participi la cel mai mare TARG DE JOBURI in CONSTRUCTII din Vestul Romaniei?
Partenerii nostri din Germania vin cu cele mai bune oferte de munca pentru urmatoarele pozitii:
INSTALATORI - TERMIC SANITARI
ELECTRICIENI - CONSTRUCTII/FABRICI
ZUGRAVI
OPERATORI CNC STRUNG/FREZA
MONTATORI MOBILA

CERINTE

Oferta salariala: incepe de la 1350 - 1400 Eur/luna NET + sporuri + ore suplimentare platite (experienta vasta in domeniu si un nivel bun la limba germana pot duce la marirea ofertei salariale)
Data: 15 si 16 iulie 2016

Beneficii:
Contract de angajare semnat pe o perioada indelungata/nederminata
Asigurare Medicala asigurata de catre angajator
Cazare asigurata de catre angajator + utilitati

Cerinte:
Experienta pe o pozitie similara - 2 ani+;
Nivel limba germana - incepator spre mediu - A2 - B1;
Permis auto cat. B - constituie avantaj;

Pentru toti cei interesati va informam ca la fata locului se va sustine un interviu in limba germana si se va semna imediat un contract pentru un loc de munca in Germania.
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la urmatoarele nr.de telefon unde puteti confirma si prezenta la interviu.

Agentia noastra nu percepe comision sau taxa!
Ne puteti contacta la: 0720 878 151 - 0740 644 175 sau pe mail la: office@job4life.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.