Tamplari, montatori panouri interioare, izolatori, instalatori HVAC, pentru santiere navale

Romtec Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru clientii nostrii, personal calificat pentru santiere navale din Germania, Spania, si Portugalia:

- TAMPLARI NAVALI cu experienta in montajul mobilierului de pe nava sau a puntilor de lemn ( deck carpenter )

- MONTATOR panouri interioare ( pannel installer ). Se cere experienta in montajul peretior interiori, tavanelor , usilor , din componenta cabinelor de pe nava.

- IZOLATORI navali pentru montajul sistemelor de izolatii la interior. Experienta in lucrul cu sistemele ARMAFLEX / ARMACELL constitue un foarte bun avantaj.

- MONTATORI HVAC pentru montajul sistemelor de ventilatie / incalzire / racire de la bordul navei.

Se vor lua in considerare doar candidatii cu experienta in domeniile cerute !

CERINTE

Experienta de cel putin 2 ani in unul din domeniile de mai sus.
Limba engleza si/sau limba rusa;
Citirea desenelor si schemelor de lucru;
Permisul categoria B reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Contractul de munca se incheie cu o companie HR din Lituania, cu detasare in Germania sau Portugalia.
Se lucreaza 8-9 saptamani , urmate de 2-3 saptamani de concediu in tara.
Transportul si cazarea este asigurata de angajator.
Cazarea este platita de angajator, cate 2 persoane in camera.
Angajatorul asigura echipamentul de lucru si de protectie
Salariul intre 1500 si 2000 Euro / luna, NEGOCIABIL in functie de experienta si cunostintele de limba engleza.
Contractele sint cu incepere din Ianuarie 2016.

Romtec Jobs este o companie cu sediul in Bacau, care activeaza in domeniul selectiei si plasarii fortei de munca.
Clientii nostri sunt companii din Norvegia si EU, pentru care efectuam selectie de personal calificat in vederea angajarii cu contract de munca.
Compania nu percepe nici un fel de comision candidatilor la aceste posturi, nici inainte de angajare si nici dupa angajare.
Contractele de munca se fac direct cu angajatorul.