Tâmplar ,Locație :Wredestedt 29559 ,Salariu : 12,25, euro brut la ora plus 24 euro pe zi diurna,orele suplimentare se plătesc cu 25% pe ora.

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Tâmplar
Tara : Germania

harta_politica_Germania
Locație :Wredestedt 29559
Poziții disponibile: 2
Locul de munca: Santier
Salariu : 12,25, euro brut la ora plus 24 euro pe zi diurna,orele suplimentare se plătesc cu 25% pe ora.

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata
Posibilitate de lucru ore suplimentare
Se lucreaza in medie 40 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare : asigurata de angajator GRATUIT
Costul transportului este rambursat de angajator
Concediu plătit,

Condiții de recrutare:

Cunoștințe medii de limba engleza sau germana
Experienta în construcții
Mașină personala, hainele de munca și scule de mana,

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.