Tâmplar Germania

Dremo Personaldienstleistung

25-04-2019 | EXPIRA LA 27-04-2019

Job expirat

RESPONSABILITATI

DREMO Personaldienstleistung angajeaza tamplari dedicati si indemanatici pentru un loc de munca pe durata nedeterminata la o companie renumita.

Domeniul de activitate:

producerea si montarea mobilei
producerea usilor, ferestrelor
reconstructia si restaurarea mobilei
constructia magazinelor si a echipamentelor interioare
controlul masinilor si uneltelor (de ex. frezarea, taierea, inclusiv cu ferastraul, rabotarea, presarea)
croirea si prelucrarea suprafetelor

CERINTE

diplome si certificate de calificare in domeniul tamplariei, ori mai multi ani de experienta profesionala in acest domeniu, sau unul similar
limba germana la nivel de comunicare, cunoasterea limbajului de specialitate - solicitantul trebuie sa comunice independent la locul de munca, sa inteleaga sarcina, sa o execute conform instructiunilor, sa descrie problema
cunostinte CNC prezinta un avantaj
capacitate de a lucra de sine statator si cu atentie
maiestrie si indemanare
rezistenta fizica
capacitate de reactie, fiabilitate, capacitate de a lucra in echipa
permis auto si masina personala – prezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

un contract de munca pe durata nedeterminata cu o companie germana
asigurari sociale si salariu tarifar atractiv
prime de concediu si Craciun, plati pentru orele suplimentare
haine de lucru (la necesitate)
la cerere, plati saptamanale
in jur de 2.300-2.500 euro net (marimea concreta a salariului va fi stabilita de agentul responsabil in baza evaluarii generale si a interviului cu dvs)

INTREBARI LEGATE DE OFERTA
Doamna Natalia Botnaru
Programul de lucru:
Lu-Vi 7:30-16:30

Protecția datelor cu caracter personal este foarte importantă pentru noi. Vă rugăm să luați cunoștință cu declarația de confidențialitate, ce o gasiti pe pagina noastră la rubrica: Protectia datelor

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de resurse umane și servicii de personal din Saxonia, Germania.
Declaratia noastra de confidentialitate: https://www.dremo.com/ro/service/protectia-datelor/