Montator de pardoseli, parchetar - Germania

Dremo Personaldienstleistung

25-04-2019 | EXPIRA LA 27-04-2019

Job expirat

RESPONSABILITATI

DREMO Personaldienstleistung angajeaza montatori de pardoseli dedicati si motivati - pe o perioada nedeterminata.

Domeniul de activitate:

acoperirea cu pardoseli, materiale textile si elastice (cum ar fi PVC, cauciuc, linoleum, covoare, fleece, laminat)
activitati de pregatire a materialelor si transportarea lor
balansare, grunduire, slefuire, curatenie
manevrarea masinilor si uneltelor, precum si intretinerea acestora
curatarea si ingrijirea tuturor pardoselilor

CERINTE

pregatire profesionala ca montator de pardoseli/parchetar (m/f), sau un curs similar de formare profesionala, ori
mai multi ani de experienta in acoperirea cu pardoseli
limba germana la nivel de comunicare, cunoasterea limbajului de specialitate - solicitantul trebuie sa comunice independent la locul de munca, sa inteleaga sarcina, sa o execute conform instructiunilor, sa descrie problema
experienta in lucrul cu scule speciale, utilaje, materiale si adjuvanti
atitudine increzuta si competenta fata de clientii companiei
capacitate de a lucra de sine statator si cu atentie
maiestrie si indemanare
permis auto si masina personala – prezinta un avantaj
flexibilitate, disponibilitate de a lucra in schimburi si de a calatori

BENEFICII OFERITE

un contract de munca pe durata nedeterminata cu o companie germana
asigurari sociale si salariu tarifar atractiv
prime de concediu si Craciun, plati pentru orele suplimentare
imbracaminte de lucru gratuita (la necesitate)
in jur de 2.300-2.500 euro net (marimea concreta a salariului va fi stabilita de agentul responsabil in baza evaluarii generale si a interviului cu dvs)

INTREBARI LEGATE DE OFERTA
Doamna Natalia Botnaru
Programul de lucru:
Lu-Vi 7:30-16:30 Uhr

Protecția datelor cu caracter personal este foarte importantă pentru noi. Vă rugăm să luați cunoștință cu declarația de confidențialitate, ce o gasiti pe pagina noastră la rubrica: Protectia datelor

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de resurse umane și servicii de personal din Saxonia, Germania.
Declaratia noastra de confidentialitate: https://www.dremo.com/ro/service/protectia-datelor/