Sute de joburi în Germania! Fără taxe, fără comision!

silverhand.ro SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Silverhand România este o companie de încredere, cu ani de experiență și cu cele mai multe oferte de muncă în Germania!

SILVERHAND România recrutează pentru angajatori de prestigiu din Germania:

Electricieni(de santier sau industriali) - 1600 EUR net +cazare

Instalatori ( apă, sanitare, termice) - 1600 EUR net + cazare

Stivuitoristi - de la 1000 EUR net + cazare

Mecanici utilaje agricole sau de construcție - 2200 EUR net

Muncitori necalificati - 1000 EUR + cazare

Operatori CNC - de la 1500 EUR net + cazare

Programatori CNC - 1800 EUR net + cazare

Tamplari - 1500 EUR net + cazare

Dulgheri - 1400 EUR net + cazare

Lăcătuș montator - 1400 EUR net + cazare

Nu percepem niciun fel de comision sau taxă de mediere pentru serviciile prestate.

CERINTE

• cunostinte de limba germana - la nivel conversational ( Nivel:A1/A2 ) – cerintă obligatorie;
• experienta in domeniu;
• calificare ;
• masina personala – constituie un avantaj major

BENEFICII OFERITE

• salarii atractive
• posibilitate de cazare asigurată și plătită de către angajator
• traducerile necesare angajării realizate GRATUIT de către firma noastră
• contract de munca legal in Germania ( nu cu detasare sau cu PFA);
• concediu 24 zile/an;
• orele suplimentare se platesc cu un bonus de 25%;
• asigurare în caz de accident;
• asigurare medicală;
• dreptul la pensie după 5 ani de muncă în Germania;
• posibilitate de avans;
• alocație '' Kindergeld'' 184 € lunar/ copil sau student;
• consiliere permanenta din partea echipei noastre;
• loc de munca stabil si sigur la angajator serios si verificat;

SILVERHAND.RO este o agenție de mediere locuri de muncă cu contracte serioase în Germania.
Suntem specializați pe medierea de personal calificat si necalificat către societăți de prestigiu din Germania. Noi oferim candidaților noștri condiții foarte atractive de muncă și un angajator de încredere iar serviciile noastre sunt complet gratis!