Ingrijire batrani / Asistente medicale calificate, Germania

SunSet Blvd

Job expirat

RESPONSABILITATI

SunSet Blvd. este un partener experimentat și de încredere ingrijitori batrani si asistente medicale calificate care doresc să lucreze legal în Germania.

Inregistrare cu noi ro.sunset24.eu și alege propriul lor loc de muncă! Posturi vacante: ro.sunset24.eu/ponuky

CERINTE

- Nivelul de vorbire de nivelul de limbă germană / B1 - A2 /
- Experiență în îngrijirea persoanelor în vârstă

BENEFICII OFERITE

Noi oferim:
- Cu condiția hrană și cazare
- Organizarea și transportul cheltuieli ale agenției
- Contract de Permanent - 3 luni de lucru -1 luni de concediu plătit,
- Nu sunt taxe și comisioane
- Agenția activ de contact coordonatorul toată durata șederii în Germania, limba maternă

SunSet 24 este un partener experimentat și de încredere de asistente medicale calificate care doresc să lucreze legal în Germania