Sudori aluminiu

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client important din Germania cautam sudori in aluminiu. Se va lucra in industria automobilelor, la linia de productie a unor masini de lux.

Candidatii vor beneficia de o perioada de training de 4 saptamani la finalul careia vor primi gratuit o autorizatie in aluminiu. Pe perioada trainingului, candidatii nu vor lucra, insa vor fi platiti.

Clientul nostru este dispus sa investeasca in angajatii lui si sa le ofere un contract pe durata indelungata (10-15 ani). Oferta salariala creste periodic ( dupa 3, 5, 7, 9 luni etc.). Aveti sansa sa obtineti un loc de munca stabil si sa va stabiliti impreuna cu familia in Germania.

Resposabilitati:
- Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan;
- Sa aleaga parametrii de sudura;
- Sa utilizeze unelte manuale si aparate semi-automate;

CERINTE

- Minim 1 an experienta in sudarea in aluminiu;
- Cunostinte temeinice de desen tehnic;
- Detinerea unei calificari/ diplome de sudor;
- Cunoasterea limbii germane sau engleze la nivel conversational;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Venit: negociabil;

NU PERCEPEM COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.