Sudori licentiati

Infomunca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sc Infomunca SRl recruteaza sudori licentiati cu experienta in tipul de sudura Mig mag 135-136, Tig TAG si nu numai.
Locatie: Suedia, Germania si Norvegia in diferite santiere navale
Salarizare: 5,5-6 euro pe ora Net,cazare si masa asigurata Contractele se deruleaza pe o perioada de cel putin 6 luni cu posibilitate de prelungire
Ore de munca pe luna: nu mai putin de 230-245
Contracte de munca inregistrate -asigurarile sociale platite,asigurare medicala inclusa!
Drumul va fi suportat de care angajat,urmind ca la sfirsitul contractului sa i se inapoieze contravaloarea acestuia ,iar drumul intors va fi suportat de catre compania angajatoare.

CERINTE

Atentie: acceptam doar sudori licentiati!
Limba engleza reprezinta un avantaj,dar nu este obligatorie.
Nu acceptam alcoolici sau persoane conflictuale.
Varsta limita: 50 ani

Costuri:
30 Euro - procesarea dosarului
300 Euro - dupa semnarea contractului de munca

Plecari sigure!

BENEFICII OFERITE

- decontare transport

Oferim locuri de munca in strainatate in diferite tari din Europa, in urmatoarele domenii: turism, agricultura, comert, constructii, IT, medicina si sanatate, asistenta sociala, etc. Suntem acreditati ITM si functionam in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.