sudori Germania

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sudori MIG ALUMINIU
Tara: GERMANIA
Locuri: 50
Tip post : Full time
Beneficii: Perioada de instruire/de pregatire este de 4 saptamani dupa care candidatul va obtine CERTIFICATUL EN ISO PENTRU ALUMINIU GRATUIT!!!
Salariu: de la 1500 Euro net/luna in primele 4 saptamani pana la 2000 Euro net/luna dupa 7 luni + diferite sporuri.

Responsabilitati: - Se va suda la linia de productie

NU PERCEPEM TAXE SI COMISIOANE!!!!

CERINTE

CERINTE: - Diploma de calificare –sudor
- Autorizatie de sudura: EN ISO 9606-2 131 / EN ISO 9606-2 CMT
EN ISO 9606-2 131 P BW 23S T2 PA ss mb sau similar
- Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan:
- Sa aleaga parametrii de sudura
- Sa utilizeze unelte manuale si aparate semi-automate
- sa aiba minim 5 ani experienta pe un post similar
- cunoasterea limbii engleze/germane-nivel conversational

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.