Sudori

TSA Stahl- und Anlagenbaugesellschaft mbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma germana cu sediul in apropierea orasului Berlin cauta sudori si ajutoare de lacatusi pentru un contract prelungit.

CERINTE

- rezistenta fizica
- experienta in domeniu
- pregatire profesionala
- cunoasterea limbii germane (nivel incepator pentru a intelege indicatiile primite) reprezinta un avantaj
- permis de sofer clasa B reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pentru o perioada nelimitata
- furnizarea echipamentelor de securitate a muncii
- transport asigurat/platit in tara de destinatie
- cazare asigurata
- ajutor in ceea ce priveste aspectele administrative

Obiectul companiei este montarea industriala a pieselor prefabricate si livrate si prin urmare a constructiilor din otel in general, si in special a constructiilor de hale, de poduri, a componentelor de instalatii în centrale electrice de tip convențional, în centralele electrice nucleare și în domeniul industriei fierului și a oțelului și în uzine chimice, precum și executarea de sudare de orice fel, oțeluri feritice și austenitice, alte reparatii ale sisteme de mașini si aparate tehnologie din toate domeniile de industriile menționate anterior.