Sudor WIG si MAG

Klotz Metallbau GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautare de persoane pentru angajare in Germania, cu experienta de cel putin 5 ani indomeniul sudurii.

ATENTIE!!! Nu se percep nici un fel de comisioane!

CERINTE

CERINTE:
-experienta de cel putin 5 ani in domeniu
-diploma de absolvire a unor cursuri de calificare ca si sudor:
- WIG (Crom-Nichel, Alu) : DIN EN 287 141
- MAG : DIN 287 135
-limba germana: nivel mediu/intermediar
-disponibilitatea de a lucra in strainatate
-lucrul in echipa si pe cont propriu
-cunostinte in citirea de planuri/schite/desene tehnice

RESPONSABILITATI:
-suduri WIG si MAG

BENEFICII OFERITE

REMUNERATIE :
-salariul brut: 8-9 Euro /ora
-posibilitatea de avansare si specializare
-avantajul de a lucra intr-o firma cu vechime si renume pe piata germana

Suntem o firma cu o vechime de ca. 25 de ani pe piata germana si ne desfasuram activitatea in domeniul constructiilor metalice (ferestre, usi, instalatii de protectie solara, fatade,pereti etc.). Firma noastra se numeste Klotz Metallbau GmbH (pentru mai multe informatii va rugam sa accesati pagina noastra de internet: www.metallbau-klotz.de )