Sudor WIG, Germania, fara comision

silverhand.ro SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SILVERHAND Romania este o companie de incredere, specializata in medierea de personal calificat si necalificat către societăti de prestigiu din Germania. Mentionam ca serviciile noastre sunt complet gratis!

SILVERHAND Romania cauta urgent, fara comision pentru GERMANIA:

Sudor WIG, MAG

Locatie: Munchen
Tipul de contract: cu normă întreagă

Oferim locuri de muncă în condiții germane. Toți angajații primesc un contract german de muncă cu toate beneficiile sociale și accesul la îngrijire medicala in Germania. Noi vă ajutam în mod eficient, rapid și în condiții de siguranță sa gasiti un loc de muncă stabil si bine platit în Germania.

CVurile se trimit la adresa de email:
contact(at)silverhand(punct)ro
cu mentiunea: Sudor

FARA comision sau alte taxe ascunse!

Fiecare cerere este depusă in baza noastră de date. Va garantam ca in cazul in care indepliniti cerintele enumerate mai sus veti fi contactat de catre unul din consultantii nostri. Aplica acum si creste sansele de a gasi locuri de munca stabile si bine platite in Germania.

Ne gasiti si pe:
facebook: SilverhandRO

CERINTE

• cunostinte de limba germana - la nivel conversational ( Nivel:A1/A2 );
• masina personala - avantaj, dar nu obligatoriu;
• experienta in domeniu;

BENEFICII OFERITE

• salariu atractiv net de 1600 €/ luna
• cazare asigurata si platita de catre angajator
• contract de munca legal in Germania ( nu cu detasare sau cu PFA);
• concediu 24 zile/an;
• orele suplimentare se platesc cu un bonus de 25%;
• asigurare in caz de accident;
• asigurare medicala;
• dreptul la pensie dupa 5 ani de munca in Germania;
• posibilitate de avans;
• alocatie '' Kindergeld'' 184 € lunar/ copil sau student;
• consiliere permanenta din partea echipei noastre;
• loc de munca stabil si sigur la angajator serios si verificat;

SILVERHAND.RO este o agenție de mediere locuri de muncă cu contracte serioase în Germania.
Suntem specializați pe medierea de personal calificat si necalificat către societăți de prestigiu din Germania. Noi oferim candidaților noștri condiții foarte atractive de muncă și un angajator de încredere iar serviciile noastre sunt complet gratis!