Sudor WIG

acrobat Gmbh

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM NICI UN FEL DE COMISION!!
"acrobat-personaldienstleistungen", din Germania este o agentie de recrutare, specializata in recrutare de personal calificat si necalificat catre societati de prestigiu din Germania, iar serviciile noastre sunt complet gratuite!
Recrutam Sudor WIG(m/f).

Descriere oferta de lucru :
Cautam pentru clientul nostru in zona Lauterbach, un Sudor WIG (m/f).

SARCINILE :
- Sudarea individuala a cadrurilor metalice;
- Sudarea individuala a foilor metalice;

CERINTE

CERINTELE :
- Cunsotinte solide ca sudor WIG;
- Experienta in sudarea foilor subtiri;
- Experienta in cunoastere desen technic;
- Lucru independent, rezistent, flexibil;
- Limba Germana nivel Conversational (A2-B1)

BENEFICII OFERITE

OFERIM :
-Plati convenabile si peste tarif dupa calificare si experienta;
-Aproximativ 150-160 ore/luna;
-Posibilitatea de lucru pe lunga durata;
-Banii de Concediu si de Craciun dupa perioada de proba;
-Banii de naveta si/sau banii pentru mancare;
-Echipa prietenoasa, consiliere permanenta din partea echipei noastre;
- Contract de munca stabil in Germania cu angajator german si plata asigurarilor sociale;
-Cursuri gratuite de lb. Germana

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare.