SUDOR MIG- MAG, WIG - Germania

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profil candidat:
Experienta anterioara in domeniu minimum 2 ani
Cunoasterea limbii germane la nivel mediu
Calificare
Vârsta maxima 55 de ani
Permis auto
Autoturism optional

Oferta:
Salariul: 1500 euro/luna în funcție de experienta
Contract perioada determinata 3 luni
Program 7ore/zi + ore suplimentare
Cazare asigurata de angajator

CERINTE

Responsabilitati:
- pregăteşte şi verifică aparatele de sudură;
- potriveşte piesele în vederea tăierii sau sudării;
- curăţă şi controlează părţile componente de eventualele defecte, impurităţi;
- reglează tensiunea /intensitatea curentului electric;
- sudează şi taie metalul şi plasticul;
- consolidează părţile uzate prin acoperirea cu straturi de aliaje;
- controlează piesele finite utilizând dispozitive de măsură specifice;
- interpretează şi utilizează documentaţia tehnică;

Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba romana la office@job4life.ro. Numai candidații selectați vor fi contactați!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.