Sudor MIG/MAG/WIG

UNDIGO UG PERSONALVERMITTLUNG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii:
Sudarea instalatiilor si constructiilor metalice
• Activități de lăcătușerie
• Sudarea pe plăci, țevi și profile
• Sudarea în diferite poziții de sudură
• Sudarea diferitelor cusaturi
• Citirea desenelor de sudură
• Setarea și programarea echipamentelor de sudare

CERINTE

Profilul tau:
Pregatire profesionala
• Cunoașterea diferitelor procese de sudare
• Cunoașterea diferitelor modele de cusătură
•Disponibilitate de lucru pentru 2 - 3 schimburi
• Flexibilitate, spirit de echipă și dorința de a învăța
• Abilitatea de a lucra independent
• Permis de conducere cat. B, constituie un avantaj
• certificat de sudor - valabil
LIMBA GERMANA NIVEL CONVERSATIONAL A2

BENEFICII OFERITE

Noi oferim:
• Un contract de munca permanent
• Salarii tarifare atractive
• Echipament de munca
• Consiliere si indrumare profesionala si personala
Si mai mult decat atat……

UNDIGO este o companie de recrutare personal specializată în domeniul industriei și meserii.
Suntem profesioniști! Si, nu oarecare! Datorită anilor de experiență profesională în sectorul serviciilor de recrutare personal, pe care le cunoaștem, stim exact despre ce vorbim. Deci, suntem întotdeauna personal și profesional la nivelul cerintelor dumneavoastra.
Angajamentul nostru este de a nu cunoaște limite - suntem în căutarea de personal calificat în toată Europa!