Sudor MIG - Germania

onsite Work Gmbh

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
Cautam Sudori MIG pentru munca in Germania (Heilbronn) incepand din vara acestui an. Oferim contract pe minim 1-2 ani (cu optiune de prelungire pe termen nedeterminat).

Responsabilitati:
-Se lucreaza in schimburi iar productia se realizeaza conform unor proceduri standard
-Manipularea si dotarea cu ansambluri din aluminiu a unei masini automatizate pentru sudare
-Verificarea indicilor de calitate si simpla documentare a rezultatelor
-Productia unor numere conform specificatiei
-Mentinerea standardului de calitate, siguranta muncii si protectia mediului
-Indeplinirea la timp a programului de productie in ceea ce priveste calitatea, cantitatea si rentabilitatea conform caietului de sarcini

CERINTE

Cerinte:
-Formare profesionala/Ucenicie ca muncitor califact in prelucrea metalului sau calificare asemanatoare
-Experienta in manipularea aparatelor de sudura
-Cunostinte in utlizarea robotilor si pricepere in procese automatizate
-Experienta in productia in serie in/pentru domeniul auto
-Cunostinte despre calitate conform standardului OEM
-Cunostinte de limba germana

BENEFICII OFERITE

Oferta:
-Scolarizare/instruire specializata gratuita
-La cerere va putem asigura cazarea
-Se organizeaza grupuri pentru transport
-Salariul pe ora incepe de la 10,00 euro si creste constant timp de 9 luni, pana la 13,61 euro
-Contract pe termen lung cu posibilitate de prelungire pe perioada nederminata
-Concediu platit si prima de Craciun (dupa primul an)
-Plata la timp
-Consultare personala si individuala
-Costurile de transport in Germania vor fi suportate de firma noastra

Firma onsite work GmbH le face angajatorilor cunostinta cu potentiali angajati - respectand atat nevoia angajatorului cat si nevoile si drepturile angajatului. Firma noastra ofera de peste 30 ani servicii de consultanta si intermediere de personal.