Sudor MAG/WIG

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sudarea constructiilor din otel
- controlul calitatii
- post-procesare

CERINTE

- formare profesionala ca sudor sau asemanator
- experienta ca sudor
- realizarea unor piese dupa schite/planuri de lucru
- disponibilitate pentru lucru in schimburi
- flexibilitate
- lucru in echipa
- metode de lucru independente
- varsta: indiferent
- permis de conducere cat. B si masina personala
- limba germana trebuie inteleasa si vorbita, ideal: vorbit si scris

BENEFICII OFERITE

- de la 11€/ora de lucru
- daca va trebui sa lucrati atat duminica sau in zilele de sarbatori legale, cat si noaptea, veti primi alte suplimente
- locuinta mobilata
- lucru pe o perioada nedeterminata de timp

Noi, cei de la firma FAIR Personal + Qualifizierung, ne recunoastem ca fiind o firma de plasare a fortei de munca competenta. Totodata oferim in calitate de formatori profesionali, conform certificatului AZAV (TÜV Nord), calificarea profesionala care mai apoi reprezinta pentru angajatii nostri o baza pentru a putea raspunde cu flexibilitate la cerintele pietei muncii.