Sudor MIG-MAG

acrobat Gmbh

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM NICI UN FEL DE COMISION!!
"acrobat-personaldienstleistungen" http://www.acrobat-personal.de/ din Germania este o agentie de recrutare, specializata in recrutare de personal calificat si necalificat catre societati de prestigiu din Germania, iar serviciile noastre sunt complet gratuite!
Recrutam Sudor MAG(m/f).

Descriere oferta de lucru :
Cautam pentru clientul nostru in zona Herbolzheim, un Sudor MAG (m/f).

SARCINILE :
- Ansamblarea pieselor individuale dupa desen technic;
- Sudare prin metoda MIG-MAG;
- Montarea elementelor din tabla;

CERINTE

CERINTELE :
- Cunsotinte solide ca sudor MIG-MAG;
- Experienta in desen technic;
- Lucru in 2-schimburi;
- Lucru independent, prietenos, amabil;
- Limba Germana nivel Intelegator (A2-B1)

BENEFICII OFERITE

OFERIM :
-Plati convenabile si peste tarif dupa calificare si experienta;
-Aproximativ 150-160 ore/luna;
-Posibilitatea de lucru pe lunga durata;
-Banii de Concediu si de Craciun dupa perioada de proba;
-Banii de naveta si/sau banii pentru mancare;
-Echipa prietenoasa, consiliere permanenta din partea echipei noastre;
- Contract de munca stabil in Germania cu angajator german si plata asigurarilor sociale;
-Consiliere in cautarea cazarii;

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare.