Sudor/lacatus mecanic

Ser Sanierung im Erd- und Rückbau GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru a extinde echipa noastră suntem în căutarea unui muncitor de încredere, flexibil, serios, cu experientă în domeniu (m/f).

- sudor/lacatus mecanic, dispus să muncească în Germania (Heilbronn), permanent sau temporar.

Responsabilitatii:
- intretinerea si reparerea pieselor, obiectelor, masinilor si aparatelor metalice
- sudat si slefuit
- respectarea normelor de protectie pentru prevenirea accidentelor
- mentinerea curateniei la locul de munca
- intervenirea in situatii de urgenta pentru reparatii la fata locului ( pe santier)
- manevrarea stivuitorului si a masinilor de terasamente.

CERINTE

Important: candidatul sa inteleaga/vorbeasca limba germana.

Pentru mai multe informatii vă rog sa mă contactați:
Tel: 004915158247188 sau lasati-mi un mesaj.

Suntem o companie mijlocie în domeniul reciclării de materiale de constructii, tratamentul de pământ contaminat și deșeuri din demolări,minerale și deșeuri industriale minerale .