Sudor Germania

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Germania cautam sudori care detin cunostinte de limba germana si au experienta in urmatoarele domenii: industria alimentara, constructii navale/industria offshore, industria feroviara si inginerie mecanica generala.

Responsabilitati:
- sa interpreteze plan si sa identifice dupa plan procedeul de sudura
- sa sudeze in diferite pozitii de sudura
- sa aleaga parametrii de sudura
- sa utilizeze unelte manuale si aparate semi-automate
- sa lucreze cu diverse tipuri de materiale

CERINTE

- minim 3 ani experienta
- detinerea cel putin a uneia dintre urmatoarele autorizatii: 111, 135, 136, 138, 141
- experienta cu urmatoarele grupe de materiale: 1.1; 1.2; 1.3; 2; 5; 7; 8; 9;
- disponibilitatea de a-si perfectiona limba germana
- capacitatea de integrare rapida la locul de munca

BENEFICII OFERITE

Conditii salariale: 15 euro/brut pe ora
Numarul de ore lucratoare/saptamana: 40 ore

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.