Sudor Electro, fara comision

silverhand.ro SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SILVERHAND Romania este o agentie de mediere locuri de muncă specializata in medierea de personal calificat si necalificat către societăti de prestigiu din Germania, iar serviciile noastre sunt complet gratis!

SILVERHAND Romania cauta urgent fara comision

SUDOR ELECTRO cu/fara certificate pentru GERMANIA

Beneficiile Dvs:

• salariu atractiv net de la 1500 €/ luna
• cazare asigurata
• contract de munca legal in Germania
• concediu 24 zile/an
• orele suplimentare se platesc cu un bonus de 25%
• asigurare in caz de accident
• asigurare medicala
• dreptul la pensie dupa 5 ani de munca in Germania
• posibilitate de avans
• alocatie '' Kindergeld'' 184 € lunar/ copil sau student
• consiliere permanenta din partea echipei noastre
• loc de munca stabil si sigur la angajator serios si verificat

CERINTE

• cunostinte de limba germana - la nivel conversational
• calificare si certificare SUDOR
• masina personala - avantaj, dar nu obligatoriu
• experienta in domeniu

CVurile se trimit la adresa de email:
contact(at)silverhand(punct)ro
cu mentiunea Sudor Electro

FARA comision sau alte taxe ascunse!

Va rugam sa nu aplicati daca nu vorbiti germana pentru ca interviul va fi in limba germana.